• baner

Serwis urządzeń wielofunkcyjnych – Trójmiasto, Pomorskie

Serwis urządzeń wielofunkcyjnych, w tym serwis kserokopiarek i drukarek prowadzimy już od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza zdobyta na corocznych szkoleniach technicznych, certyfikaty serwisowe na wiele modeli oraz dostęp do oryginalnych części serwisowych, gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi technicy szybko uporają się z wszelkimi nieprawidłowościami w pracy urządzeń biurowych, a klienci nie poniosą strat spowodowanych przestojem tych maszyn.

Serwisujemy urządzenia biurowe i bankowe

Usługi obejmują profesjonalny serwis urządzeń bankowych i biurowych na terenie województwa pomorskiego. Czuwanie nad sprawnością sprzętu biurowego dotyczy również usługi dzierżawy urządzeń. Doskonale wiemy, jak ważne jest prawidłowe działanie urządzeń do kopiowania, drukowania czy skanowania. Dlatego nasze usługi obejmują kompleksowy serwis  drukarek, a także innych urządzeń biurowych, pochodzących od wiodących producentów, w tym serwis kopiarek Sharp oraz niszczarek HSM. Zadbamy o to, by realizacja prac serwisowych przebiegła sprawnie i nie przyczyniła się do strat w Państwa firmie, wynikających z niesprawności sprzętu. W ramach serwisu oferujemy także usługi informatyczne, obejmujące opiekę nad systemami informatycznymi, a także doradztwo przy wyborze sprzętu oraz urządzeń sieciowych.

Korzyści z serwisowania urządzeń przez CBS

Certyfikowana autoryzacja i bezpośrednia współpraca z producentami ze światowej czołówki – SHARP, RISO i HSM, nakłada na nas obowiązek świadczenia usług na wysokim poziomie. Długotrwałe relacje z naszymi klientami są potwierdzeniem naszej solidności i rzetelności w wykonywanych usługach.

Zapewniamy:

  • szybką reakcję na zgłoszenie oraz sprawną realizację naprawy,
  • solidny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • urządzenia zastępcze, jeśli wymaga tego sytuacja,
  • oryginalne części do każdego serwisowanego urządzenia,
  • dostęp do najwyższej jakości części zamiennych.

Usługi serwisowe świadczymy na terenie całego województwa pomorskiego. W przypadku awarii, potrzeby konserwacji lub serwisowania sprzętu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail. Nasi technicy, wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt, dotrą do Państwa biura i sprawnie zajmą się realizacją usługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarek przemysłowych oraz liczarek do banknotów.

serwis_1280

serwis_1920